قیمت ویلا در کلاردشت

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
۰ دیدگاه
قیمت ویلا در کلاردشت 

قیمت ویلا در کلاردشت 


قیمت انواع ویلا در کلاردشت و همچنین زمین ، املاک و مستغلات در شهرستان کلاردشت در پاییز و زمستان ۱۳۹۹ تقریبا ثابت ماند ،  و مطابق رسم هرساله در ابتدای فروردین ۱۴۰۰ مجددا قیمت زمین ها رشد حدود ۱۰تا۱۵ درصدی داشته و به نظر می ‌رسد که  از ابتدای اردیبهشت ماه مجددا شاهد رشد قیمت زمین در کلاردشت باشیم .

نکته مهمی که باید گفت این است که به احتمال خیلی  زیاد ،  دیگر در کلاردشت شاهد جهش قیمت بها درصد بسیار بالا نخواهیم بود و با آگاه شدن مالکان و فروشندگان عزیز ، رشد قیمت تدریجی و عددی نزدیک به تورم خواهد بود .
مگر عواملی مانند باز شدن فاز دیگری از آزاد راه تهران شمال یا وضعیت عمومی سرمایه گذاری در کشور جهش دیگری در قیمت شهرستان زیبای  کلاردشت به وجود بیاورد .

ما می‌توانیم  با یقیین بگوییم که  بالغ بر ۹۰ درصد زمین های فروشی در شهرستان  کلاردشت «به قیمت» می‌باشند و موارد «زیر قیمت» یا به اصطلاح کاسبی بسیار نادر است .
علت این امر آن است که در حال حاضر مالکان فعلی زمین در کلاردشت عموماً اشخاصی هستند که از وضعیت اقتصادی مطلوبی برخوردارند .

قیمت ویلا در کلاردشت 
قیمت ویلا در کلاردشت

فروش اقساطی ویلا در کلاردشت

با رکود زیاد در زمان حال در این شرایط سرمایه گزاران  با  به فروش رساندن ملک ها و ساختمان های خود به صورت اقساطی به دیگران  در شهرستان کلاردشت انجام میدهند .
گروه مشاور املاک حسام با در نظر گرفتن شرایط شما خریداران عزیز با در نظر گرفتن بودجه خرید و توان  شما عزیزان ،  کار به فروش اقساطی ویلا در کلاردشت می پردازند .

قیمت ویلا در کلاردشت 
قیمت ویلا در کلاردشت

فروش فوری ویلا در کلاردشت
همانطور که میدانیم فروش خیلی از ملک ها در کلاردشت بخاطر اینکه قیمت ها هر روز رو به بالا میروند و قیمت ثابتی پیدا نمیکنند .
بنا به شرایط محیطی اجتماعی و … باعث افت قیمت و ثابت شدن ان هست .
در نتیجه افرادی که در ویلا سازی سرمایه گزاری کردن  فروش فوری را راه حل کار خود میکنند و ملکشان را بفروش میرسانند و معامله میکنند  و هم گروه خریدار برد میکنند و هم فروشندگان که با خرید کردن زمین های دیگر سرمایشان با این وضع اقتصادی حفظ میشود و نقدینگی بالا و راحتی دارند .

ارسال دیدگاه

*

code