قیمت ساخت ساختمان در کلاردشت

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
۰ دیدگاه
قیمت ساخت ساختمان در کلاردشت

قیمت ساخت ساختمان در کلاردشت

عوامل متعدد بسیاری در قیمت ساخت ویلا در کلاردشت  ایران موثر هستند .

قیمت تمام شده ساخت ویلا به طور کلی به موارد زیر بستگی دارد :

خرید زمین

اخذ جواز ساخت

مراحل ساخت ویلا

هزینه ساخت و ساز

هزینه جانبی ساخت ویلا

نکات مهم در ساخت ویلا

در حال حاظر در بهار سال ۱۴۰۰ قیمت ساخت هر متر ویلا در کلاردشت بستگی به نوع بنا و شرایط محیطی و قیمت دارد .
در حال حاظر قیمت یک ویلا ی معمولی بدون استخر تقریبا از متری ۷ میلیون تومان به بالا می باشد .

قیمت ساخت ساختمان در کلاردشت
قیمت ساخت ساختمان در کلاردشت

قیمت وساخت و فروش ساختمان در کلاردشت

برای به فروش رساندن فوری ویلا ها و اپارتمان هایی که در کلاردشت داریم ….
همانطور که میدانیم فروش خیلی از ملک ها در کلاردشت بخاطر اینکه قیمت ها هر روز رو به بالا میروند و قیمت ثابتی پیدا نمیکنند .بنا به شرایط محیطی اجتماعی و … باعث افت قیمت و ثابت شدن ان هست .
در نتیجه افرادی که در ویلا سازی سرمایه گزاری کردن  فروش فوری را راه حل کار خود میکنند و ملکشان را بفروش میرسانند و معامله میکنند  و هم گروه خریدار برد میکنند و هم فروشندگان که باخرید کردن زمین های دیگر سرمایشان با این وضع اقتصادی حفظ میشود و نقدینگی بالا و راحتی دارند .

قیمت ساخت ساختمان در کلاردشت
قیمت ساخت ساختمان در کلاردشت

قیمت ساخت ویلا در کلاردشت و فروش ویلا

نکته مهمی که باید گفت این است که به احتمال خیلی  زیاد ،  دیگر در کلاردشت شاهد جهش قیمت بها درصد بسیار بالا نخواهیم بود و با آگاه شدن مالکان و فروشندگان عزیز ، رشد قیمت تدریجی و عددی نزدیک به تورم خواهد بود .
مگر عواملی مانند باز شدن فاز دیگری از آزاد راه تهران شمال یا وضعیت عمومی سرمایه گذاری در کشور جهش دیگری در قیمت شهرستان زیبای  کلاردشت به وجود بیاورد .

ما می‌توانیم  با یقیین بگوییم که  بالغ بر ۹۰ درصد زمین های فروشی در شهرستان  کلاردشت «به قیمت» می‌باشند و موارد «زیر قیمت» یا به اصطلاح کاسبی بسیار نادر است . علت این امر آن است که در حال حاضر مالکان فعلی زمین در کلاردشت عموماً اشخاصی هستند که از وضعیت اقتصادی مطلوبی برخوردارند .

خرید اپارتمان در کلاردشت

در کلاردشت بخاطر اینکه محیط بافت در حال رو به اتمام هست و زیاد شدن جمعیت در شهرستان کلاردشت افراد را مجاب به داشتن مسکن کرده که این امر باعث میشود خانه ها از شکل ویلایی در بیاید و به شکل های بزرگ تر مانند اپارتمان در بیاید .
ما با ساختن اپارتمان هایی با امکانات کامل از شما دوستان و خریداران محترم دعوت برای سرمایه گذاری و خریدن واحد هایی از اپارتمان کنید تا در موقع  مسافرت دچار کمبود مسکن و مشکلات این چنینی نباشید و با قیمت کمتری نسبت به ویلا ها ان واحد را خریداری کنید ، و از اب و هوای این بهشت زیبا لذت ببرید .

قیمت زمین در کلاردشت 

قیمت زمین درکلاردشت به شرایط و  پارامترهای متعددی وابسته است .
قرار گرفتن زمین در حوزه  شهری و یا  روستایی و یا  حتی شهرک های متعدد بر قیمت  زمین  های منطقه کلاردشت تاثیر گذار است . اما از سال ۱۳۹۸ به این سو، شرایط و پارامتر  مکان اهمیت خود را تا حدود زیادی از دست داده و عملاً قیمت زمین در تمام مناطق کلاردشت به هم نزدیک شده .

برای مثال در سال های دور منطقه نصیری یا گرکپس یا رودبارک معروف بودند و  اختلاف زیادی با دیگر مناطق داشتند و امروز نیز از برتری خفیفی برخوردارند ، اما مطلب این است که  دیگر آن برتری یا وجود ندارد و یا بسیار خفیف است .
ملاک ، در حال حاضر ،‌ قابلیت ساخت و جواز ساخت و ابعاد زمین و چشم‌ انداز های طبیعی بسیار زیبا و کیفیت و سلامت سند است .موارد همسایگی ، دسترسی به امکانات و جنگل و شرایط فروش و مساحت زمین را نیز به این پارامترها بیافزایید . هرچند پارامترهای دیگری نیز هست ، مانند رشد منطقه‌ ای و ویژگی های مناسب از منظره معماری و ساخت بنا و غیره که برای هر زمین می‌توان به صورت موردی بررسی کرد و  گزارش آن را تقدیم شما خریداران و دوستان گرامی  کرد .

ارسال دیدگاه

*

code