قیمت زمین در کلاردشت

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
۱ دیدگاه
قیمت زمین در کلاردشت 

قیمت زمین در کلاردشت 

قیمت زمین در کلاردشت به شرایط و  پارامترهای متعددی وابسته است .

قرار گرفتن زمین در حوزه  شهری و یا  روستایی و یا  حتی شهرک های متعدد بر قیمت  زمین  های منطقه کلاردشت تاثیر گذار است .
اما از سال ۱۳۹۸ به این سو ، شرایط و پارامتر  مکان اهمیت خود را تا حدود زیادی از دست داده و عملاً قیمت زمین در تمام مناطق کلاردشت به هم نزدیک شده .

برای مثال در سال های دور منطقه نصیری یا گرکپس یا رودبارک معروف بودند و  اختلاف زیادی با دیگر مناطق داشتند و امروز نیز از برتری خفیفی برخوردارند ، اما مطلب این است که  دیگر آن برتری یا وجود ندارد و یا بسیار خفیف است .

ملاک، در حال حاضر،‌ قابلیت ساخت و جواز ساخت و ابعاد زمین و چشم‌انداز های طبیعی بسیار زیبا و کیفیت و سلامت سند است.

موارد همسایگی ، دسترسی به امکانات و جنگل و شرایط فروش و مساحت زمین را نیز به این پارامترها بیافزایید .
هرچند پارامترهای دیگری نیز هست ، مانند رشد منطقه‌ ای و ویژگی های مناسب از منظره معماری و ساخت بنا و غیره که برای هر زمین می‌توان به صورت موردی بررسی کرد و گزارش آن را تقدیم شما خریداران و دوستان گرامی  کرد.

قیمت زمین در کلاردشت 
قیمت زمین در کلاردشت

فروش اقساطی زمین در کلاردشت :

در حال حاظر با افزایش روز به روز در قیمت دلار و طلا و … در ایران و همچنین ، بالا رفتن ارزش زمین و بالا رفتن آن درهیچ منطقه ای از ایران و یا حتی در کلاردشت و … انجام نمی شود بلکه به صورت تصاعدی رشد زیادی میکند و به سرمایه گذار رشد فراوانی میدهد ، ما در این مقاله با فروش اقساطی زمین در کلاردشت میپردازیم .
ولی به شرطی این عمل انجام میشود که  در دو طرف معامله یکدیگر با هم به تفاهم برسند و چندین درصد بالا تر از قیمت فعلی منطقه بنویسند که طی چندین ماه  با یکدیگر تصفیه نمایند .
حال گروه  مشاور املاک حسام بدون  واسطه بازی و درصد و با تضمین های عالی زمین های شما را نقدا خریداری کرده و زمین های خودش را به صورت اقساط بدون دریافت سود به شما واگذار میکند .

قیمت زمین در کلاردشت 
قیمت زمین در کلاردشت

فروش فوری ویلا در کلاردشت :

همه ی مردم  شهر ها و شهرستان ها ی ایران بخاطر اب و هوای خوب و داشتن دریا و جنگل یا حتی سرمایه گذاری  و دوست دارند در شمال ایران ملکی رو داشته باشند  ازین رو افرادی که در شمال ایران مخصوصا کلاردشت  در حال ساخت و ساز و پیمانکاری انجام میدهند .
ملک هایی که میسازند را پیش فروش میکنند و یا فروش فوری ویلا در کلاردشت انجام میدهند و از انان وجهی بابت ان ملک و به پایان رساندن پروژه  دریافت میکنند .

۱ دیدگاه

  1. […] به ففروش فوری ویلا ها و اپارتمان هایی که در کلاردشت داریم …. همانطور که […]

ارسال دیدگاه

*

code