قیمت زمین در مازیچال کلاردشت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲ دیدگاه
قیمت زمین در مازیچال کلاردشت

قیمت زمین در مازیچال کلاردشت

ابتدار باید بدانیم مازیچال کجاست ؟ در این مقاله به قیمت زمین در مازیچال کلاردشت می پردازیم .
فاصله زمانی تا کلاردشت چقدر می باشد ؟. زیاد دور نیست، الآن به شما عرض می کنم .
یکی از روستاهای شهر کلاردشت ، طویدره نام دارد که در دامنه رو به شرق قرار گرفته و بر دشت مسلط است ،و بسیار هم زیباست .
حرکت می کنیم .
از دل روستا عبور کرده تا روستا تمام شود . در انتهای روستا ، جاده ای پرپیج و خم مسیرش را به سوی ییلاق مازیچال آغاز می کند .
مسیری به طول حدود ۱۴ کیلومتر که بیش از یک ساعت زمان می خواهد تا در هوای خوب جاده جنگلی و خاکی را بپیماییم و به اعماق جنگل برسیم و بعد از ان به یک محل روستایی در دل جنگل که تمامی شهرستان های کلاردشت چالوس نوشهر عباس اباد و … دسترسی چشمی دارد .
همچنین در هوای ابری تمام ان مناطق دریایی از ابر زیر پاهایمان می باشد که واقعا بهشتی غیر قابل وصف هست .

قیمت زمین در مازیچال کلاردشت
قیمت زمین در مازیچال کلاردشت

فروش اقساطی زمین در مازیچال کلاردشت

در حال حاظر با افزایش روز به روز در قیمت دلار و طلا و … در ایران و همچنین ، بالا رفتن ارزش زمین و بالا رفتن آن درهیچ منطقه ای از ایران و یا حتی در کلاردشت و … انجام نمی شود بلکه به صورت تصاعدی رشد زیادی میکند و به سرمایه گذار رشد فراوانی میدهد ، ما در این مقاله با فروش اقساطی زمین در کلاردشت میپردازیم .
ولی به شرطی این عمل انجام می شود که  در دو طرف معامله یکدیگر با هم به تفاهم برسند و چندین درصد بالا تر از قیمت فعلی منطقه بنویسند که طی چندین ماه  با یکدیگر تصفیه نمایند .
حال گروه  مشاور املاک حسام  بدون  واسطه بازی و درصد و با تضمین های عالی زمین های شما را نقدا خریداری کرده و زمین های خودش را به صورت اقساط بدون دریافت سود به شما واگذار میکند .

قیمت زمین در مازیچال کلاردشت
قیمت زمین در مازیچال کلاردشت

 

فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت

فروش ویلا نیمه کاره  در کلاردشت به صورت  نقد و اقساط ،  متناسب با هر شرایطی  که شما مشتریان عزیز می پسندید ،  معاوضه ی زمین و ویلا های فوق العاده لاکچری در کلاردشت  با خودرو و ملک در تهران ، کرج و…

مشاور املاک حسام فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت را به صورت پیش فروش انجام میدهد برای پیش خرید از انواع ویلاهای و اپارتمان ها در کلاردشت با بهترین مصالح و .. حتما با مشاورین ما در تماس باشید .
با خرید و فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت هم از نظر سود مالی و اقتصادی و هم از صرف پرداخت به صورت قسطی افراد فشار کمتری را به خود تحمیل میکنند و با گذشتن زمان مبالغ را  با توجه به قراردادی که مینویسند پرداخت میکنند .

۲ دیدگاه

  1. […] الآن به شما عرض می کنم . یکی از روستاهای شهر کلاردشت ، طویدره نام دارد که در دامنه رو به شرق قرار گرفته و بر دشت مسلط […]

  2. […] کاره در کلاردشت را به صورت پیش فروش انجام میدهد برای پیش خرید از انواع ویلاهای و اپارتمان ها در کلاردشت با بهترین […]

ارسال دیدگاه

*

code