فروش ویلا نیمه کاره کلاردشت

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
۱ دیدگاه
فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت

فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت 

فروش ویلا نیمه کاره  در کلاردشت به صورت  نقد و اقساط ،  متناسب با هر شرایطی  که شما مشتریان عزیز می پسندید ،  معاوضه ی زمین و ویلا های فوق العاده لاکچری در کلاردشت  با خودرو و ملک در تهران ، کرج و…

فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت
فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت

مشاور املاک حسام فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت را به صورت پیش فروش انجام میدهد برای پیش خرید از انواع ویلاهای و اپارتمان ها در کلاردشت با بهترین مصالح و .. حتما با مشاورین ما در تماس باشید .
با خرید و فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت هم از نظر سود مالی و اقتصادی و هم از صرف پرداخت به صورت قسطی افراد فشار کمتری را به خود تحمیل میکنند و با گذشتن زمان مبالغ را  با توجه به قراردادی که مینویسند پرداخت میکنند .

فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت
فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت

فروش ویلا در رودبارک کلاردشت

رودبارک روستایی ییلاقی از توابع شهرستان کلاردشت است و در ۴۸ کیلومتر چالوس واقع شده و با تهران ۱۷۰ کیلومتر فاصله دارد.  رودبارک به دلیل برخورداری از نعمت های طبیعی و مناظر منحصر به فرد ، یکی از مناطق توریست پذیر در شرق کلاردشت به شمار می رود و از طبیعتی زیبا و خارق العاده بهره مند می باشد . رودبارک کلاردشت با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد مانند رود خانه جنگل کوه دسترسی راحت به مرکز شهر باعث بیشتر شدن قیمت ملک و زمین در منطقه شده است .

فروش ویلا در مرزن اباد کلاردشت :

مرزن‌ آباد یکی از شهرهای استان مازندران است که در کوهپایه‌های البرز و در محل تلاقی دو رودخانه چالوس و برارود قرار دارد.

شرایط اقلیمی این منطقه به‌گونه‌ای است که از گذشته‌های دور دارای سکنه بوده است و از قدیمی‌ترین شهرهای شمال کشور محسوب می‌شود.

مرزن‌ آباد به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده چالوس که از گذشته مهم‌ترین راه دسترسی به شهرهای استان مازندران بوده است از اهمیت خاصی برخوردار بوده است.

موقعیت مرزن‌ آباد نقش به سزایی در رشد و توسعه این شهر در طی سالیان داشته است. از دیگر نکات مثبت موقعیت مرزن‌ آباد می‌توان به نزدیکی به شهرهای توریستی مانند شهرستان کلاردشت و نوشهر و چالوس و همینطور متل قو و… دسترسی دارد .
فروش ویلا درمرزن اباد کلاردشت بنا به جو محیطی و نزدیک بودن به تهران ارزش خود را پیدا کزده است .

فروش ویلا در کلاردشت

کلاردشت دشتی است در میان دره‌ای باز و گسترده که ییلاقات و آبادی‌های فراوانی را در بر گرفته‌ است .

مرکز کلاردشت  “حسن کیف”  بوده و در ده زیبای رودبارک در زیر قله علم کوه با رودخانه ‌ای پر آب و زیبا و ویلاهای متعدد از محل‌های مهم و جاذبه‌ ها ی گردشگری ویژه منطقه به شمار می‌رود .

کلاردشت در ایران به بهشت گمشده معروف شده و هر ساله به دلیل زیبایی طبیعی و بی‌ نظیر و آب و هوای بسیار مطبوع و به ویژه درفصل تابستان پذیرای هزاران گردشگر داخلی و خارجی است .

فروش ویلا  در هر فصلی با هر شرایط اقتصادی امکان پذیر می باشد .

با خرید و فروش ویلا  میتوانید در کلاردشت هم سرمایه گذاری مثبت کنید و هم نقد شوندگی مثبتی را برای خود با فروش ملک خود داشته باشید .

 

۱ دیدگاه

  1. […] فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت :  […]

ارسال دیدگاه

*

code