فروش ویلا در کلاردشت

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲ دیدگاه
فروش ویلا کلاردشت 

فروش ویلا در کلاردشت

ما در این مقاله  به فروش ویلا در کلاردشت می پردازیم .

کلاردشت دشتی است در میان دره‌ای باز و گسترده که ییلاقات و آبادی‌های فراوانی را در بر گرفته‌ است .

مرکز کلاردشت  “حسن کیف”  بوده و در ده زیبای رودبارک در زیر قله علم کوه با رودخانه ‌ای پر آب و زیبا و ویلاهای متعدد از محل‌های مهم و جاذبه‌ ها ی گردشگری ویژه منطقه به شمار می‌رود .

کلاردشت در ایران به بهشت گمشده معروف شده و هر ساله به دلیل زیبایی طبیعی و بی‌ نظیر و آب و هوای بسیار مطبوع و به ویژه درفصل تابستان پذیرای هزاران گردشگر داخلی و خارجی است .

فروش ویلا  در هر فصلی با هر شرایط اقتصادی امکان پذیر می باشد .

با خرید و فروش ویلا  میتوانید در کلاردشت هم سرمایه گذاری مثبت کنید و هم نقد شوندگی مثبتی را برای خود با فروش ملک خود داشته باشید .

فروش ویلا کلاردشت
فروش ویلا کلاردشت

 

فروش ویلا در رودبارک کلاردشت 

رودبارک روستایی ییلاقی از توابع شهرستان کلاردشت است و در ۴۸ کیلومتر چالوس واقع شده و با تهران ۱۷۰ کیلومتر فاصله دارد ،هر چند با باز شدن خط جدید اتوبان نزدیک تر هم می شود .

رودبارک به دلیل برخورداری از نعمت های طبیعی و مناظر منحصر به فرد ، یکی از مناطق توریست پذیر در شرق کلاردشت به شمار می رود و از طبیعتی زیبا و خارق العاده بهره مند می باشد .

رودبارک کلاردشت با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد مانند رود خانه جنگل کوه دسترسی راحت به مرکز شهر باعث بیشتر شدن قیمت ملک و زمین در منطقه شده است .

فروش ویلا کلاردشت
فروش ویلا کلاردشت

 

فروش فوری ویلا در بهشت ایران زمین  کلاردشت

همانطور که میدانیم فروش خیلی از ملک ها در کلاردشت بخاطر اینکه قیمت ها هر روز رو به بالا میروند و قیمت ثابتی پیدا نمیکنند .

بنا به شرایط محیطی اجتماعی و … باعث افت قیمت و ثابت شدن ان هست .

در نتیجه افرادی که در ویلا سازی سرمایه گزاری کردن  فروش فوری را راه حل کار خود میکنند و ملکشان را بفروش میرسانند و معامله میکنند  و هم گروه خریدار برد میکنند و هم فروشندگان که باخرید کردن زمین های دیگر سرمایشان با این وضع اقتصادی حفظ میشود و نقدینگی بالا و راحتی دارند .

فروش ویلا مرزن اباد

مرزن‌ آباد یکی از شهرهای استان مازندران است که در کوهپایه‌های البرز و در محل تلاقی دو رودخانه چالوس و برارود قرار دارد .

شرایط اقلیمی این منطقه به‌گونه‌ای است که از گذشته‌های دور دارای سکنه بوده است و از قدیمی‌ترین شهرهای شمال کشور محسوب می‌شود .

مرزن‌ آباد به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده چالوس که از گذشته مهم‌ترین راه دسترسی به شهرهای استان مازندران بوده است از اهمیت خاصی برخوردار بوده است.

ارسال دیدگاه

*

code