فروش زمین در پی قلعه کلاردشت

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
۰ دیدگاه
فروش زمین در پی قلعه کلاردشت 

فروش زمین در پی قلعه کلاردشت

در این صفحه از سایت  املاک حسام ، زمین های روز پی قلعه کلاردشت جهت خرید و فروش توسط مشاورین املاک حسام و یا خود مالک بارگذاری شده اند ؛ لذا اگر قصد خرید و فروش ملک در پی قلعه کلاردشت  را دارید ، بررسی این صفحه برای شما خالی از لطف نمی باشد و حتی میتوانید با ما در تماس باشید .
نحوه کار ما در مشاورین املاک حسام کلاردشت ،  بدین شکل می باشد که مالک زمین هایی که قصد فروش زمین خود را دارند در سایت عضو می شوند و املاک خود را در سایت برای فروش می گذارند.
توجه شود که در این صفحه فقط زمین های موجود در پی قلعه کلاردشت برای فروش قرار می گیرند و برای دسترسی به سایر مناطق یا باید از بخش بالای همین صفحه جستجو نمایید و یا به صفحه اختصاصی آن منطقه در سایت مراجعه نمایید.
کلاردشت از مناطق بسیار زیبا در شمال کشورایران  می باشد که قابلیت توریست پذیری بالایی هم دارد و همین امر موجب محبوبیت بسیار زیاد زمین های آن شده است ؛ به شکلی که بسیاری از کارشناسان می گویند خرید زمین در پی قلعه کلاردشت به دلیل محبوبیت بسیار زیاد آن به هیچ وجه موجب ضرر نمی شود . اما توجه شود ما این حرف را تایید نمی کنیم و شما با دیدی باز خرید و فروش زمین را انجام دهید.

فروش زمین در پی قلعه کلاردشت 
فروش زمین در پی قلعه کلاردشت

فروش فوری ویلا و زمین در کلاردشت

برای به فروش رساندن فوری ویلا ها و اپارتمان هایی که در کلاردشت داریم ….
همانطور که میدانیم فروش خیلی از ملک ها در کلاردشت بخاطر اینکه قیمت ها هر روز رو به بالا میروند و قیمت ثابتی پیدا نمیکنند .بنا به شرایط محیطی اجتماعی و … باعث افت قیمت و ثابت شدن ان هست .
در نتیجه افرادی که در ویلا سازی سرمایه گزاری کردن  فروش فوری را راه حل کار خود میکنند و ملکشان را بفروش میرسانند و معامله میکنند  و هم گروه خریدار برد میکنند و هم فروشندگان که باخرید کردن زمین های دیگر سرمایشان با این وضع اقتصادی حفظ می شود و نقدینگی بالا و راحتی دارند .

فروش زمین در پی قلعه کلاردشت 
فروش زمین در پی قلعه کلاردشت

قیمت ساخت ویلا در کلاردشت و فروش ویلا

نکته مهمی که باید گفت این است که به احتمال خیلی  زیاد ،  دیگر در کلاردشت شاهد جهش قیمت بها درصد بسیار بالا نخواهیم بود و با آگاه شدن مالکان و فروشندگان عزیز ، رشد قیمت تدریجی و عددی نزدیک به تورم خواهد بود . مگر عواملی مانند باز شدن فاز دیگری از آزاد راه تهران شمال یا وضعیت عمومی سرمایه گذاری در کشور جهش دیگری در قیمت شهرستان زیبای  کلاردشت به وجود بیاورد .

ما می‌توانیم  با یقیین بگوییم که  بالغ بر ۹۰ درصد زمین های فروشی در شهرستان  کلاردشت «به قیمت» می‌باشند و موارد «زیر قیمت» یا به اصطلاح کاسبی بسیار نادر است . علت این امر آن است که در حال حاضر مالکان فعلی زمین در کلاردشت عموماً اشخاصی هستند که از وضعیت اقتصادی مطلوبی برخوردارند .

ارسال دیدگاه

*

code