فروش اقساطی ویلا در کلاردشت

۷ خرداد ۱۴۰۰
۰ دیدگاه
فروش اقساطی ویلا در کلاردشت

فروش اقساطی ویلا در کلاردشت :

با رکود زیاد در زمان حال در این شرایط سرمایه گزاران  با  به فروش رساندن ملک ها و ساختمان های خود به صورت اقساطی به خریداران محترم در شهرستان کلاردشت انجام میدهند .
گروه مشاور املاک حسام با در نظر گرفتن شرایط شما خریداران عزیز با در نظر گرفتن بودجه خرید و توان  شما عزیزان ،  کار به فروش اقساطی ویلا در کلاردشت می پردازند .

فروش اقساطی ویلا در کلاردشت
فروش اقساطی ویلا در کلاردشت

قیمت ساخت ویلا در کلاردشت و فروش اقساطی :

عوامل متعدد بسیاری در قیمت ساخت ویلا در کلاردشت  ایران موثر هستند .

قیمت تمام شده ساخت ویلا به طور کلی به موارد زیر بستگی دارد :
خرید زمین

اخذ جواز ساخت

مراحل ساخت ویلا

هزینه ساخت و ساز

هزینه جانبی ساخت ویلا

نکات مهم در ساخت ویلا
در حال حاظر در بهار سال ۱۴۰۰ قیمت ساخت هر متر ویلا در کلاردشت بستگی به نوع بنا و شرایط محیطی و قیمت دارد .در حال حاظر قیمت یک ویلا ی معمولی بدون استخر تقریبا از متری ۷ میلیون تومان به بالا میباشد .

فروش اقساطی ویلا در کلاردشت
فروش اقساطی ویلا در کلاردشت

فروش ویلا کلاردشت :

کلاردشت دشتی است در میان دره‌ای باز و گسترده که ییلاقات و آبادی‌های فراوانی را در بر گرفته‌است .

مرکز کلاردشت  “حسن کیف”  بوده و در ده زیبای رودبارک در زیر قله علم کوه با رودخانه ‌ای پر آب و زیبا و ویلاهای متعدد از محل‌های مهم و جاذبه‌های گردشگری ویژه منطقه به شمار می‌رود . کلاردشت در ایران به بهشت گمشده معروف شده وهرساله به دلیل زیبایی طبیعی و بی‌ نظیر و آب و هوای بسیار مطبوع و به ویژه درفصل تابستان پذیرای هزاران گردشگر داخلی و خارجی است .
فروش ویلا کلاردشت ، در هر فصلی با هر شرایط اقتصادی امکان پذیر میباشد .
با خرید و فروش ویلا کلاردشت میتوانید در کلاردشت هم سرمایه گذاری مثبت کنید و هم نقد شوندگی مثبتی را برای خود با فروش ملک خود داشته باشید

فروش ویلا در رود بارک کلاردشت :
اگر به دنبال یک جای بکر ارام و دلنشین و نزدیکی به رود خانه هستین باید در یکی از مناطق کلاردشت به اسم رودبارک سرمایه گذاری و خرید ملک انجام دهید . همچنین مناطق دیگری که به رود خانه  در کلاردشت ، دسترسی دارند عبارتند از رود بارک ، مکا ، ولبال ، حسن کیف ، اویجدان ، لشسر ، واحد .

ارسال دیدگاه

*

code