فروش اقساطی زمین در کلاردشت

۶ خرداد ۱۴۰۰
۱ دیدگاه
فروش اقساطی زمین در کلاردشت

فروش اقساطی زمین در کلاردشت :

در حال حاظر با افزایش روز به روز در قیمت دلار و طلا و … در ایران و همچنین ، بالا رفتن ارزش زمین و بالا رفتن آن درهیچ منطقه ای از ایران و یا حتی در کلاردشت و … انجام نمی شود بلکه به صورت تصاعدی رشد زیادی میکند و به سرمایه گذار رشد فراوانی میدهد ، ما در این مقاله با فروش اقساطی زمین در کلاردشت میپردازیم .
ولی به شرطی این عمل انجام میشود که  در دو طرف معامله یکدیگر با هم به تفاهم برسند و چندین درصد بالا تر از قیمت فعلی منطقه بنویسند که طی چندین ماه  با یکدیگر تصفیه نمایند .
حال گروه  مشاور املاک حسام بدون  واسطه بازی و درصد و با تضمین های عالی زمین های شما را نقدا خریداری کرده و زمین های خودش را به صورت اقساط بدون دریافت سود به شما واگذار میکند .

 

فروش اقساطی زمین در کلاردشت
فروش اقساطی زمین در کلاردشت

فروش زمین در کلاردشت شهرک پامچال :

فروش زمین در کلاردشت شهرک پامچال  بسیار عالی وحتی برای  سرمایه گزاری می باشد .
موقعیت جغرافی بسیار عالی آن و همینطور در منطقه شهری بودن آن و راه به روستا های اطراف مانند کردمحله و طویدره و اویجدان می باشد .
موقعیت های دیگری نظیر نزدیک بودن به مرکز شهر دسترسی راحت به حوضه علمیه داشتن محیطی ارام و تهرانی نشین و خوش نشین همراه با نگهبانی ۲۴ ساعته  می باشد .
در شهرک پامچال کلاردشت زمین ها به قطعات مختلفی موجود میباشد که هر کدام نسبت به اندازه و موقعیت ملکی در شهرک از متری هفت میلیون تومان به بالا می باشد .

فروش اقساطی زمین در کلاردشت
فروش اقساطی زمین در کلاردشت

قیمت زمین در کلنو کلاردشت :

قیمت زمین در کلنو کلاردشت  به شکل های گوناگونی مانند سند داشتن یا داشتن   جواز اب برق گاز یا  پروانه ساخت یا در ارتفاع بودن یا نبودن زمین ها  و یا حتی  ملک هایی ک برای فروش هستند بستگی به نوع مقیاس منطقه داخل بافت بودن  و یا نبودن و … بستگی دارد .
حال برای خرید باید تمامی دقت هایمان را بکار ببریم تا دچار اشتباه نشویم .

فروش فوری ویلا در کلاردشت :

همه ی مردم  شهر ها و شهرستان ها ی ایران بخاطر اب و هوای خوب و داشتن دریا و جنگل یا حتی سرمایه گذاری  و دوست دارند در شمال ایران ملکی رو داشته باشند  ازین رو افرادی که در شمال ایران مخصوصا کلاردشت  در حال ساخت و ساز و پیمانکاری انجام میدهند .
ملک هایی که میسازند را پیش فروش میکنند و یا فروش فوری ویلا در کلاردشت انجام میدهند و از انان وجهی بابت ان ملک و به پایان رساندن پروژه  دریافت میکنند .

۱ دیدگاه

  1. […] به نزدیکی به شهرهای توریستی مانند شهرستان کلاردشت و نوشهر و چالوس و همینطور متل قو و… دسترسی دارد . […]

ارسال دیدگاه

*

code