زمین در شهرک پامچال کلاردشت

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
۱ دیدگاه
فروش زمین در کلاردشت شهرک پامچال 

فروش زمین در شهرک پامچال کلاردشت

فروش زمین در  شهرک پامچال کلاردشت  بسیار عالی و حتی برای  سرمایه گزاری می باشد .
موقعیت جغرافی بسیار عالی آن و همینطور در منطقه شهری بودن آن و راه به روستا های اطراف مانند کردمحله طویدره و اویجدان میباشد .
موقعیت های دیگری نظیر نزدیک بودن به مرکز شهر دسترسی راحت به حوضه علمیه داشتن محیطی ارام و تهرانی نشین و خوش نشین همراه با نگهبانی ۲۴ ساعته  میباشد .
در شهرک پامچال کلاردشت زمین ها به قطعات مختلفی موجود می باشد که هر کدام نسبت به اندازه و موقعیت ملکی در شهرک از متری هفت میلیون تومتن به بالا می باشد .

فروش زمین در کلاردشت شهرک پامچال 
فروش زمین در کلاردشت شهرک پامچال

فروش ویلا مرزن اباد 

مرزن‌ آباد یکی از شهرهای استان مازندران است که در کوهپایه‌های البرز و در محل تلاقی دو رودخانه چالوس و برارود قرار دارد . ما در این مقاله با فروش ویلا در مرزن اباد کلاردشت میپردازیم .
شرایط اقلیمی این منطقه به‌گونه‌ای است که از گذشته‌های دور دارای سکنه بوده است و از قدیمی‌ترین شهرهای شمال کشور محسوب می‌شود .
مرزن‌ آباد به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده چالوس که از گذشته مهم‌ترین راه دسترسی به شهرهای استان مازندران بوده است از اهمیت خاصی برخوردار بوده است.
موقعیت مرزن‌ آباد نقش به سزایی در رشد و توسعه این شهر در طی سالیان داشته است. از دیگر نکات مثبت موقعیت مرزن‌ آباد می‌توان به نزدیکی به شهرهای توریستی مانند شهرستان کلاردشت و نوشهر و چالوس و همینطور متل قو و… دسترسی دارد .
فروش ویلا درمرزن اباد کلاردشت بنا به جو محیطی و نزدیک بودن به تهران ارزش خود را پیدا کزده است .

فروش زمین در کلاردشت شهرک پامچال 
فروش زمین در کلاردشت شهرک پامچال

فروش ویلا در رودبارک کلاردشت 

رودبارک روستایی ییلاقی از توابع شهرستان کلاردشت است و در ۴۸ کیلومتر چالوس واقع شده و با تهران ۱۷۰ کیلومتر فاصله دارد ، ما در این مقاله میخواهیم به فروش ویلا در رودبارک کلاردشت بپردازیم و راجب کلاردشت ، این بهشت گم شده بیشتر بدانیم .
رودبارک به دلیل برخورداری از نعمت های طبیعی و مناظر منحصر به فرد ، یکی از مناطق توریست پذیر در شرق کلاردشت به شمار می رود و از طبیعتی زیبا و خارق العاده بهره مند می باشد .
رودبارک کلاردشت با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد مانند رود خانه جنگل کوه دسترسی راحت به مرکز شهر باعث بیشتر شدن قیمت ملک و زمین در منطقه شده است .

۱ دیدگاه

  1. […] نیست ، ما سعی کرده ایم عالی ترین سطح خدمات املاک را در شهرستان  کلاردشت به شما خریداران عزیز و دوست داشتنی ارائه دهیم . شهری که […]

ارسال دیدگاه

*

code