خرید ویلا شهرکی در کلاردشت

۸ خرداد ۱۴۰۰
۲ دیدگاه
خرید ویلا شهرکی در کلاردشت

خرید ویلا شهرکی در کلاردشت :

در شهرستان کلاردشت  شهرک های خیلی زیادی وجود دارد که قیمت های ان بستگی به نوع ساخت ، نوع منطقه ، داشتن مقدار زمین و مقدار بنا و یا حتی داشتن اسختر و سالن بازی کودکان در نظر گرفت .برای اینکه به طور معقول یک ویلای خوب در بهترین شهرک ها را خریداری کنید با گروه مشاوران املاک حسام در بهشت گمشده کلاردشت تماس حاصل بفرمایید .
ما با امکان فروش و خرید ویلا شهرکی در کلاردشت به شما کمک میکنیم که با تفکر ، اشتباه  تصمیم گیری نکنید و بهترین ویلای شهرکی در بهترین موقعییت شهرستان کلاردشت را خریداری کنید .

خرید ویلا شهرکی در کلاردشت
خرید ویلا شهرکی در کلاردشت

فروش ویلا شهرکی نیمه کاره در کلاردشت : 

فروش ویلا نیمه کاره  در کلاردشت به صورت  نقد و اقساط ،  متناسب با هر شرایطی  که شما مشتریان عزیز می پسندید ،  معاوضه ی زمین و ویلا های فوق العاده لاکچری در کلاردشت  با خودرو و ملک در تهران ، کرج و…
مشاور املاک حسام فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت را به صورت پیش فروش انجام میدهد برای پیش خرید از انواع ویلاهای و اپارتمان ها در کلاردشت با بهترین مصالح و .. حتما با مشاورین ما در تماس باشید .
با خرید و فروش ویلا نیمه کاره در کلاردشت هم از نظر سود مالی و اقتصادی و هم از صرف پرداخت به صورت قسطی افراد فشار کمتری را به خود تحمیل میکنند و با گذشتن زمان مبالغ را  با توجه به قراردادی که مینویسند پرداخت میکنند .

خرید ویلا شهرکی در کلاردشت
خرید ویلا شهرکی در کلاردشت

فروش ویلا در رودبارک کلاردشت :

رودبارک روستایی ییلاقی از توابع شهرستان کلاردشت است و در ۴۸ کیلومتر چالوس واقع شده و با تهران ۱۷۰ کیلومتر فاصله دارد.  رودبارک به دلیل برخورداری از نعمت های طبیعی و مناظر منحصر به فرد ، یکی از مناطق توریست پذیر در شرق کلاردشت به شمار می رود و از طبیعتی زیبا و خارق العاده بهره مند می باشد . رودبارک کلاردشت با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد مانند رود خانه جنگل کوه دسترسی راحت به مرکز شهر باعث بیشتر شدن قیمت ملک و زمین در منطقه شده است .

۲ دیدگاه

  1. […] مازیچال کجاست ؟ در این مقاله به قیمت زمین در مازیچال کلاردشت می پردازیم . فاصله زمانی تا کلاردشت چقدر می باشد ؟. زیاد […]

  2. […] مازیچال کجاست ؟ در این مقاله به قیمت زمین در مازیچال کلاردشت می پردازیم . فاصله زمانی تا کلاردشت چقدر می باشد ؟. […]

ارسال دیدگاه

*

code