خرید اپارتمان در کلاردشت

۱۰ خرداد ۱۴۰۰
۵ دیدگاه
خرید اپارتمان در کلاردشت

اول اینکه ما در این مقاله به خرید اپارتمان در کلاردشت میپردازیم .
در کلاردشت بخاطر اینکه محیط بافت در حال رو به اتمام هست و زیاد شدن جمعیت در شهرستان کلاردشت افراد را مجاب به داشتن مسکن کرده که این امر باعث میشود خانه ها از شکل ویلایی در بیاید و به شکل های بزرگ تر مانند اپارتمان در بیاید .
ما با ساختن اپارتمان هایی با امکانات کامل از شما دوستان و خریداران محترم دعوت برای سرمایه گذاری و خریدن واحد هایی از اپارتمان کنید تا در موقع  مسافرت دچار کمبود مسکن و مشکلات این چنینی نباشید و با قیمت کمتری نسبت به ویلا ها ان واحد را خریداری کنید ، و از اب و هوای این بهشت زیبا لذت ببرید .

خرید اپارتمان در کلاردشت
خرید اپارتمان در کلاردشت

فروش ویلا در مرزن اباد کلاردشت  و خرید اپارتمان در کلاردشت :

مرزن‌ آباد یکی از شهرهای استان مازندران است که در کوهپایه‌های البرز و در محل تلاقی دو رودخانه چالوس و برارود قرار دارد .

شرایط اقلیمی منطقه مرزن اباد و کلاردشت  به‌ گونه‌ای است که از گذشته‌های دور دارای سکنه بوده است و از قدیمی‌ترین شهرهای شمال کشور محسوب می‌شود .

مرزن‌ آباد به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده چالوس که از گذشته مهم‌ترین راه دسترسی به شهرهای استان مازندران بوده است از اهمیت خاصی برخوردار بوده است .

موقعیت مرزن‌ آباد نقش به سزایی در رشد و توسعه این شهر در طی سالیان داشته است. از دیگر نکات مثبت موقعیت مرزن‌ آباد می‌توان به نزدیکی به شهرهای توریستی مانند شهرستان کلاردشت و نوشهر و چالوس و همینطور متل قو و… دسترسی دارد .
فروش ویلا درمرزن اباد کلاردشت بنا به جو محیطی و نزدیک بودن به تهران ارزش خود را پیدا کزده است .

خرید اپارتمان در کلاردشت
خرید اپارتمان در کلاردشت

قیمت زمین در کلاردشت :

قیمت زمین درکلاردشت به شرایط و  پارامترهای متعددی وابسته است .
قرار گرفتن زمین در حوزه  شهری و یا  روستایی و یا  حتی شهرک های متعدد بر قیمت  زمین  های منطقه کلاردشت تاثیر گذار است . اما از سال ۱۳۹۸ به این سو، شرایط و پارامتر  مکان اهمیت خود را تا حدود زیادی از دست داده و عملاً قیمت زمین در تمام مناطق کلاردشت به هم نزدیک شده .

برای مثال در سال های دور منطقه نصیری یا گرکپس یا رودبارک معروف بودند و  اختلاف زیادی با دیگر مناطق داشتند و امروز نیز از برتری خفیفی برخوردارند ، اما مطلب این است که  دیگر آن برتری یا وجود ندارد و یا بسیار خفیف است .
ملاک ، در حال حاضر ،‌ قابلیت ساخت و جواز ساخت و ابعاد زمین و چشم‌ انداز های طبیعی بسیار زیبا و کیفیت و سلامت سند است .موارد همسایگی ، دسترسی به امکانات و جنگل و شرایط فروش و مساحت زمین را نیز به این پارامترها بیافزایید . هرچند پارامترهای دیگری نیز هست ، مانند رشد منطقه‌ ای و ویژگی های مناسب از منظره معماری و ساخت بنا و غیره که برای هر زمین می‌توان به صورت موردی بررسی کرد و  گزارش آن را تقدیم شما خریداران و دوستان گرامی  کرد .

فروش اقساطی ویلا در کلاردشت 

با رکود زیاد در زمان حال در این شرایط سرمایه گزاران  با  به فروش رساندن ملک ها و ساختمان های خود به صورت اقساطی به دیگران  در شهرستان کلاردشت انجام میدهند .
گروه مشاور املاک حسام با در نظر گرفتن شرایط شما خریداران عزیز با در نظر گرفتن بودجه خرید و توان  شما عزیزان ،  کار به فروش اقساطی ویلا در کلاردشت می پردازند .

۵ دیدگاه

  1. […] رو داشته باشند  ازین رو افرادی که در شمال ایران مخصوصا کلاردشت  در حال ساخت و ساز و پیمانکاری انجام میدهند ملک هایی که […]

  2. […] و مناظر منحصر به فرد ، یکی از مناطق توریست پذیر در شرق کلاردشت به شمار می رود و از طبیعتی زیبا و خارق العاده بهره مند […]

  3. […] که میسازند را پیش فروش میکنند و یا فروش فوری ویلا در کلاردشت انجام میدهند و از انان وجهی بابت ان ملک و به پایان […]

  4. […] خرید اپارتمان در کلاردشت […]

  5. […] خرید اپارتمان در کلاردشت  […]

ارسال دیدگاه

*

code